سفارش تبلیغ
صبا

آخوندها از مریخ نیامده اند!!!

دشمنان دلسوز مهربان !

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم 

 در راستای پست قبلی داستان اندلس رو تقدیم حضورتون می کنم :

یکی بود یکی نبود 

 کشوری بود در قلب اروپا به اسم اندلس- همون اسپانیای امروزی- که به گفته ی استنلی لین پول مورخ (1) ، پیشرفته ترین حکومت اروپا به شمار می رفت! این حکومت مسلمان از نظر هنر و ادبیات و نجوم و ریاضیات وطب و فلسفه وفقه و تاریخ و گیاه شناسی و ... در کل اروپا نمونه بود . و حکومتی توان رقابت با اون رو نداشت ! تمدن عظیمی  با دانشگاه ها و کتابخانه های بزرگ ...

اندلس در حالی فقط در یکی از شهرهای خودش 800 حمام عمومی داشت که اروپایی  ها درقرون وسطیبه سر می بردند و حتی سال تا سال حمام نمی رفتن!

مسیحی ها از این تمدن که بغل گوششون بود واقعا احساس خطر کردند و بین خودشون گفتند اگر همین طور پیش بره تا چند وقت دیگه کل اروپا مسلمون می شن واثری از ما باقی نمی مونه ،باید یه کاری بکنیم و... تصمیم به حمله گرفتند ...

اما چند بار حمله مسلحانه و دست از پا دراز تر برگشتن به اونها فهموند که با کی طرفن ! 

بله ملتی که اندیشه شهادت در راه خدا داشته باشه به این راحتی ها با جنگ از بین نمیره ...

برای همین دور هم نشستن و هی فکر کردن و فکر کردن 

 این وسط منافق های داخلی هم خیلی کمکشون کردند ودر اثر این همفکری ها یک  فکر بکر به ذهنشون رسید و یک نقشه ی سه بندی کشیدن  :

1 . دین مسیحی را آزادانه بین مسلمان ها رواج بدید و البته گفتند احتمالا هیچکس مسیحی نشه اما فایدش اینه که مسلمون ها نسبت به دین خودشون لا ابالی و متزلزل می شن! 

2. در مرحله ی بعدی باید امتیاز باز کردن مدارس رایگان رو از مسلمان ها بگیریم ، چون مسلمون ها برای معلم هاشون احترام خاصی قائلن اینجوری می تونیم دانش آموزهای مسلمون رو در برابر معلمان مسیحی خاضع  کنیم! 


3. در این مرحله باید هرچه می تونیم تجارت رو با مسلمون ها گسترش بدیم تا رفت و آمدمون باهاشون بیشتر و بیشتر بشه و زمینه ای بشه برای ترویج مشروبات الکلی ، اون وقته که کم کم روح سلحشوری مسلمونها از بین میره و میتونیم مثل خرگوش دنبالشون کنیم و مثل  گوسفند اونها رو شکار کنیم!

و این سه یعنی  ترویج آزادانه مسیحیت ،امتیاز ایجاد مدارس رایگان و تجارت آزاد با مسلمانان رو طی یک قرارداد صلح به امضای طرفین رسوندن.

و دست به کار شدند....


 باغ های بزرگ و مجلل برای خوش گذرانی مسلمان ها درست کردند و حتی کشیش مسیحی  تاکستان های انگورش رو به صورت رایگان وقف تامین شراب دانشجوهای مسلمان کرد! (چه کشیش های دست و دل باز بخشنده ای!)

این روزها جوونهای مسلمون هر وقت می خواستن می تونستن رایگان از خدمات خاصی استفاده  کنن ! 

حالا دیگه تا نیمه های شب مشغول خوشگذرانی در رستوران های مجلل با گارسونی افتخاری دخترکان زیبارو و بزک کرده ی مسیحیبودن... 

دیگه تو مساجدشون جز از  یک عده پیرزن و پیرمرد خبری نبود !

جالب اینجاست که قشر فرهنگی و دانشجو که خودشون رو روشنفکر می دونستنزودتر از همه جذب تبلیغات خوش آب و رنگ مسیحی ها شدند... 

از طرف دیگه مسیحی ها خوب تونستن فرهنگ تجمل در زندگی و لباس و مسکن رو بین مسلمون ها جا بندازن اینجوری شد که کم کم مردم برای به دست آوردن پول بیشتر رو به هرکاری می آوردن و حتی مدیران دولتی برای تامین هوی و هوس خودشون شروع به اخاذی و اختلاس کردند!همزمان مسیحی ها شروع کردن به اختلاف افکنی بین مسلمون ها و خریدن برخی از دولت مردان شون و وعده وعید دادن به اونها .

دیگه علم و دانش به حاشیه رفته بود و دانشجوهای مسلمون کارهای واجب تری داشتن!!!

 این روحیه خوش گذرونی و راحت طلبی شد یک چراغ سبز برای مسیحی ها ! 

حالا دیگه وقتش بود که نقشه بعدی شون رو اجرایی کنن...

بله این بار ارتش مسیحی حمله کرد و بدون هیچ مقاومتی وارد شهر شد ... چون دیگه از اون جوانان غیور مسلمون که اعتقاد به شهادت داشتن خبری نبود ... جوانانی که حالا شب و روزشون شده بود خوش گذرانی و عیاشی  !

مسیحی ها حمله کردند و هزاران نفر رو به شکل های مختلف و فجیع کشتند و300 هزار نفر رو آتش زدند، به زنهای مسلمون تجاوز کردند و 80 کتابخانه بزرگ رو در آتش سوزوندند! مساجد بزرگی رو با خاک یکسان کردند و جاش رو به مراکز فحشا تبدیل کردند ...

از اون روز به بعد خفقان به حدی شد که مردم حتی شب ها که می خواستن بخوابن حق نداشتن در خونه هاشون رو ببندند چون هرلحظه  ممکن بود نیروهای ارتش بخوان  خونه شون رو بازرسی بکنن تا یک وقت ناغافل  کسی نماز نخونه!
بلد بودن حمد و سوره جرمی تلقی می شد که مجازات بزرگی داشت ... و به قول استنلی لین پول دیگه اثری از اون تمدن بزرگ باقی نموند ! و این ها هم به جریان قرون وسطی پیوستند ...
حالا به نظر شما آمریکا جون از سر دلسوزی و مهربونیشه که هر سال در کنگره ش  بودجه بالایی رو برای کار فرهنگی در ایران و راه اندازی  شبکه های ماهواره ای  فارسی زبان تصویب میکنه  ؟؟؟ مهربونی که در ویتنام و هیروشیما و ناکازاکی و عراق و افغانستان ثابت کرده ....! یا شاید از مهربونی  و بشر دوستی صهیونیست ها ست که بارها در فلسطین و لبنان ثابت شده ...   مثلا میدونید صاحب شبکه فارسی وان یک صهیونیست به اسم رابرت مرداک هست؟؟؟


چند وقته  رهبر فرزانه مون هشدار می دن که  : سیاست دشمن اندلسی کردن ایرانه...        و اگر ما امروز بیدار نشیم زیر لگد دشمن بیدار خواهیم شد!!!

(امام علی علیه السلام: هر کس که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمنش بیدار می شود. غررالحکم ص422)


پ.ن:
1. استنلی لین پول شرق شناس و موررخ :
" تقریبا 800 سال اندلس تحت فرمانروایی مسلمانان  برای سراسر اروپا نمونه ای بود از یک دولت متمدن و روشنفکر ... هنرو و ادبیات به قدری در این کشور رواج داشت که در هیچ نقطه اروپا دیده نمیشد . ریاضیات و نجوم و گیاه شناسی و تاریخ و فلسفه و فقه فقط در اسپانیا به حد کمال رسیده بود ،آنچه دولتی را بزرگ و سعادتمند می سازد و آنچه موجبات تهذیب و تمدن را فراهم می سازد فقط در اسپانیای مسلمانان یافت می شد و با سقوط غرناطه همه عظمت اسپانیا از بین رفت ."  
" اگر اسلام و مسلمین در تاریخ پیدا نمی شدند ، حیات علمی اروپا تا چند قرن عقب می افتاد ." (3) آنچنان که برنارد شاو نویسنده انگلیسی هم گفته بود : " ترقیات علم و فلسفه در سراسر جهان به اسلام تخصیص دارد ."

 حتما کتاب" دکتر و پیر "شهید هاشمی نژاد رو در این زمینه بخونید ...
در ضمن نکته جالبی که اینجا قابل به ذکره اینه که مسیحی ها وقتی به اندلس راه پیدا کردند و حکومت رو در دست گرفتند  منافقی رو که خیلی کمکشون کرده بود توی آتیش سوزوندند به این استدلال که ممکنه روزی هم بر علیه ما خیانت بکنه!!! 
        فاعتبروا یااولی الابصار...


آقای روحانی اجازه !چندتا سوال داریم...

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم 

آقای روحانی سلام 

می خواهم امروز به بهانه صحبت هایتان در چهارمین جشنواره فناوری اطلاعات یک انشای سرگشاده بنویسم  !

آقای روحانی آن روزها که من خیلی خیلی کوچولو بودم  ویدئو نداشتیم اما همسایه ها و بعضی اقوام مان داشتند وقتی می رفتیم خانه شان توی تلوزیون می دیدیم چند تا زن و مرد دارند با هم می رقصندو  آواز می خوانند، چون مامان گفته بود این کار گناه دارد هروقت می دیدم چشم هایم را می بستم و گوش هایم را هم می گرفتم  . البته دوستم بعضی وقتها می نشست و فیلم های آنجوری که دیده بود برای بچه ها تعریف می کرد !

آقای روحانی ما هیچ وقت هیچ وقت ویدئو نخریدیم ، چون مامان می گفت  به دردتان نمی خوردو فیلم هایش اگر ضرر نداشته باشد فایده خاصی هم برایتان ندارد !  

اما شرط مامان برای خرید کامپیوتر قبولی در تیزهوشان بود، اولین خانواده ای که توی اقوام و همسایه ها کامپیوتر خرید ما بودیم ... 

اولین خانواده ای هم که اینترنت وصل کرد ما بودیم خبرهای روز دنیا را می خواندیم، تحقیق می کردیم ، نشریه می زدیم ... از ده پونزده سالگی هم وبلاگ می زدیم و توی محیط مجازی فعال بودیم !

آقای روحانی بعد تر ها همان کسانی که ویدئو داشتند رفتند ماهواره هم خریدند اما باز هم وقتی خانه شان می رفتیم توی تلوزیون  همان زن و مردها بودند که با هم می خواندند و می رقصیدند البته خیلی جدید تر و آپ تو دیت تر 


روحانی ماهواره

آقای روحانی ما ماهواره هم نخریدیم اما همان اطرافیانی که ماهواره خریدند را میبینیم ، میبینیم  ان روزهایی که همه شان چادری و هیئتی بودند گذشته و حالا دخترشان مانده بین اینکه با دوست پسرش ازدواج بکند یا اینکه تا اخر عمر با او دوست باشد و با یکی دیگر که پولدار تر است ازدواج بکند! دوست پسری که به گفته ی خودش می داند با دختر های دیگر هم ارتباط داشته و حالا برای توجیه اش می گوید خب من هم با پسرهای دیگر بوده ام!!!! 

آقای روحانی ما از دیش حلبی ماهواره نمی ترسیم چون عین دیس های مسی مامان بزرگ هایمان است ...

ما از این نمی ترسیم که با دنیا در ارتباط باشیم و خبرها و اطلاعات علمی روز دنیا را بدانیم .

آقای روحانی ما خودمان را محدود نمی کنیم ، من دوستان زیادی خارج از ایران دارم که حتی گاهی برایم نامه می نویسند و دعوتم می کنند به کشورشان.

ما از اندلسی شدن می ترسیم !

آقای روحانی یک روز که توی مترو بودم دیدم چند تا از این خانم های بدحجاب بحثشان گرفته بود در مورد ماهواره ، یکی شان گفت:

شنیدی آخوندا ماهواره  رو حرام کردن؟  منتظر بودم که دیگری بگوید اوه ! چقدر اینها متحجرن ! اما نگفت!

گفت : به نظر من که راست می گن من که از وقتی ماهواره خریدم همش خیانت میبینم طوری که دیگه برام عادی شده !

دختر دیگر هم گفت: منم اوایل خجالت می کشیدم جلو بابا و برادرام بشینم این فیلمای چیزو نگاه کنم اما االان خانوادگی میشینیم میبینیم ... قبح خیلی چیزا ریخته!

آقای روحانی به قول قدیمی ها اگه عروسی نرفتیم  تا پشت بومش که رفتیم  ! عوارضش را هم دیده ایم که برای هیچ کس قابل انکار نیست .

 

اقای روحانی ما ماهواره نمی خواهیم ...

آقای روحانی من  سینما خواندم و می دانم هیچ فیلمی نمی تواند بدون پیام باشد حتی اگر این ادعا را داشته باشد ، روی خیلی از این فیلم ها هم کار کرده ام و الکی حرف نمی زنم...

آقای روحانی درست است می توان استفاده های خوبی از فیسبوک و امثالش کرد کرد اما  وقتی توی هر صفحه ای که سر می زنی دوستان و همکلاسیها و گاهی اقوام و آشنایان محجبه و موجه ات را میبینی که برای کم نیاوردن با تیپ های ناجور عکس های خود را به اشتراک گذاشته اند، وقتی میبینی که همکلاسی ات با دکلته سبز عکس انداخته و استاد مردت هم پایش نوشته با لباس سبز چقدر خواستنی میشی!! وقتی هنوز نعش بو گرفته فتنه سبزی ها را توی فیسبوک میبینی که با تمام قوا قصد تجدید حیات دارد ، وقتی مسابقه بی حجابی در انظار عمومی را در فیسبوک علم می کنند ...

شما به مردم حق نمی دهید که  از حضور آن بین جوانانشان نگران باشند؟

  یا نه ...

همه ی اینها را کنار بگذاریم اگر واقعا آن طور که بسیاری از کارشناسان داخلی و خارجی می گویند یک ابزار بزرگ جاسوسی باشد چه ؟ 

روحانی ماهواره

آقای روحانی من چند سوال دارم و دیگر حرفی ندارم! 

1. بر چه اساسی می گویید؟ "دیدیدم که ماهواره آمد و مبارزه در پشت‌بام و بالکن تاثیرگذار نبود و نه ایمان مردم پر زد و رفت و نه هویت مردم از دست رفت." 

از روی آمار طلاق که فراگیر شده یا از روی دختران ساپورت پوشی که هر روز زیادتر می شوند یا شاید از روی عمل های زیبایی که رکورد دار شده ؟ فقط می خواهم ببینم ملاک اینکه ماهواره روی جامعه ما  هیچ تاثیری نگذاشته چیست ؟

2. آقای روحانی یعنی شما انقلابی شدن و جبهه ای شدن جوانانمان را به خاطر ورود ویدئو به کشور می دانید ؟یا این از آن ساز هایی بود که فردا صدایش درآمد؟(رئیس جمهورروحانی:دیدیم که ویدئو آمد و فراگیر شد و در ایمان جوانان ما نه تنها اثری نداشت، بلکه حضور جوانانمان در مساجد، محافل، دعا و توسل و حتی در مظاهر انقلابی و راهپیمایی‌های انقلابی بیشتر شد، به جبهه رفتند و از کشور دفاع کردند و افتخار آفرین بودند!!!)

3. آقای روحانی یعنی روحانی محل ما که منبر می ررود و داستان های قرآنی می گوید دچار استبداد رسانه ای شده ؟ حالا چجوری باید با این استبداد مبارزه کنیم ؟؟ 

4. آقای روحانی شما اگر به جوانانتان اینقدر اعتماد دارید چرا  این همه مامور گذاشته اید لب مرزهای کشور؟ بگذارید هرچه می خواهند وارد کنند مگر مردم عقلشان نمی رسد  به خاطر قیمت پایین تر نباید کالای قاچاق بخرند که برای اقتصاد کشورشان ضرر دارد؟ مگر مردم نمیفهمند مواد مخدر قلب و ریه هایشان را از کار می اندازد پس بگذارید کالای قاچاق از همه طرف وارد شود انواع مواد مخدر هم همین طور ...! (آیا شما به شعور مردم توهین می کنیییید؟؟؟؟؟؟؟) 

5.آقای روحانی مگر کبریت و چاقو چیزهای به درد بخوری نیست؟ پس چرا مامان ها وقتی از خانه بیرون می روند به بچه هایشان می گویند یه وقت دست به کبریت و چاقو نزنی و آن ها را در جای غیر قابل دسترس می گذارند؟

6. آقای روحانی  آیا شما داستان اندلس را خوانده اید؟

سوال های زیادی توی سرم می چرخد اما فعلا منتظر جواب همین ها هستم !


پ.ن :

* برای جنبش مصاف به فکر ساخت یک مستند درمورد ماهواره افتاده ام هرچند خیلی دیر شده اما اگر طرحی در این زمینه دارید استقبال می کنیم شدیدا ...

* مدتی با دوستان به فکر این افتادیم که تطبیقی روی حرفهای رئیس جمهور روحانی و آقا کار کنیم تا حد اقل تکلیف خودمون معلوم بشه و در صورت امکان منتشرش کنیم . اگر شما هم چیزی به ذهنتون می رسه بفرستید . مسائلی مثل مذاکرات، روابط با آمریکا، اقتصاد و غیره این ها صحبت های اخیر رئیس جمهور در در چهارمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات هست :  


رئیس جمهور روحانی : اگر روزگاری سواد به مفهوم خواندن و نوشتن بود و روزگار دیگر داشتن سواد به معنای ورود به دبستان و دبیرستان بود و در دورانی به مفهوم ورود به دانشگاه بود، امروز سواد به معنای ورود آسان به جامعه بزرگ اطلاعاتی و اینترنت است.

امام خامنه ای : اولاً معرفتهاتان را بالا ببرید. عزیزان من! سقف معرفت خودتان را، سایتهای سیاسی و اوراق روزنامه‌ها و پرسه زدن در سایتهای گوناگون قرار ندهید؛ سقف معرفت شما اینها نیست. ...سطح معرفت را بالا ببرید. با قرآن، با نوشتجات مرحوم شهید مطهری، با نوشتجات فضلای بزرگی که خوشبختانه امروز در حوزه‌های علمیه حضور دارند، آشنا شوید..

 رئیس جمهور روحانی :گویی دوران پیام‌های یک طرفه به سرآمده و کم کم به نقطه‌ای می‌رسیم که جایی برای استبداد پیام نباشد و دیگر دوران رساندن پیام از طریق بلندگوهای یک طرفه، منبرهای یک طرفه، تریبون‌های یک طرفه و سنتی به سرآمده است. امروز هر پیامی که در دنیا بازتاب وسیع‌تری داشته باشد پیام قوی‌تر و تاثیرگذار‌تر است.

امام خامنه ای :  در مقابله با تلاش دشمن برای تخریب ایمان مردم ، از اینتر نت و امثال آن هم می توان استفاده کرد ولی راه منحصر به فرد ، همین منبر ها و مجالس روضه خوانی ست !

رئیس جمهور روحانی : دیدیم که ویدئو آمد و فراگیر شد و در ایمان جوانان ما نه تنها اثری نداشت، بلکه حضور جوانانمان در مساجد، محافل، دعا و توسل و حتی در مظاهر انقلابی و راهپیمایی‌های انقلابی بیشتر شد، به جبهه رفتند و از کشور دفاع کردند و افتخار آفرین بودند.

 بعدها قصه دیگری شروع شد، اینکه با ماهواره چه کنیم اگر خدایی نکرده تلویزیونی بتواند با یک دیش مخفی یا آشکار شبکه دیگری را بگیرد و جوانان آن شبکه را بببیند چگونه ایرانیت و اسلامیت می‌ماند دیدیدم که ماهواره آمد و مبارزه در پشت‌بام و بالکن تاثیرگذار نبود و نه ایمان مردم پر زد و رفت و نه هویت مردم از دست رفت.

امام خامنه ای :امروز سلطه‌گران در همه جای دنیا - هر جایی به تناسب - در فکر سلطه‌ی فرهنگیند؛ یک نمونه‌اش هم همین ماهواره است که حالا باز هم می‌بینم بحث ماهواره را مطرح کرده‌اند.

...میشود گفت هزارها؛ منتها حالا بنده چون یک‌خرده در زمینه‌های آماری دلم میخواهد احتیاط کنم، میگویم صدها - رسانه‌ی صوتی، تصویری، اینترنتی، مکتوب در دنیا دارند کار میکنند با هدف ایران! با هدف ایران! نه اینکه دارند کار خودشان را میکنند. یک‌وقت هست که فرض کنید رادیوی فلان کشور یا تلویزیون فلان کشور یک کاری دارد برای خودش میکند؛ این نیست، اصلاً هدف اینجا است؛

با زبان فارسی [برنامه میسازند]؛ آن را با وقت استفاده‌ی فارسی‌زبان یا عنصر ایرانی تطبیق میکنند؛ مسائل ما را رصد میکنند و بر طبق آن مسائل، موضوعات و محتوا برای رسانه‌ی خودشان تهیّه میکنند؛ یعنی کاملاً واضح است که هدف اینجا است. خودشان هم میگویند، انکار هم نمیکنند.پشت درهای بسته چه خبره ؟!

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

درها بسته بود که با اشتون و رفقا نشستید و یک چیزهایی گفتید . نمی دانم چه گفته بودید که کری آن جوری اشتون را بغل کرد از خوشحالی اش !

در ها بسته بود که دختر بچه ها ی کوچولو شادی کردند و به عده ی معدودی سکه دادید ، با رفقا !

درها بسته بود آن روزی که دعوت کردید از عناصر ضد انقلاب برای اینکه تا جایزه های فجر از دهن نیفتاده خودشان را به ایران برسانند...

و این روزها بیشتر درها بسته است ...

کلید را برای همین ساخته بودید ؟؟

حالا باید دوره بیفتیم و از اسرائیل درباره جزئیات توافق ژنو بپرسیم و از همسران سفرا از جشن سعد آباد و از همه کسانی که محرم شما هستند پشت این درهای بسته، که اینجا چه خبر است؟ !

آخر جناب ظریف گفته بود حتی اگر استیضاح شوم  جزئیات توافق ژنو را نخواهم گفت ...

و این داستان مدام این روزها تکرار می شود ...