سفارش تبلیغ
صبا

آخوندها از مریخ نیامده اند!!!

وقتی رهبر مجبور می شود شخصا وارد پرونده هسته ای شود ....

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم


امام خامنه ای (دامت عزه) :
 

در هر برهه‌اى که ما در مقابل جبهه‌ى دشمن انعطاف نشان دادیم و با توجیه‌هائى عقب‌نشینى کردیم - مثلاً یک وقت گفتیم بگذارید بهانه را از دست دشمن بگیریم، یک وقت گفتیم بگذارید سوءظن دشمن را از خودمان زائل کنیم - دشمن مواضع گستاخانه‌ترى علیه ما گرفته.

در آن روزى که ادبیات مسئولین ما آلوده شد به حرفها و تعبیرات تملق‌آمیز نسبت به غرب و فرهنگ غربى، در آن روز اینها ما را «محور شرارت» معرفى کردند!

چه کسى؟ آن کسى که خودش مجسمه‌ى شرارت بود. رئیس جمهور قبلى آمریکا - مجسمه‌ى شرارت - ایران اسلامى را «محور شرارت» معرفى کرد! این کِى بود؟ آن وقتى که ما در ادبیات خودمان، در اظهارات خودمان، حرفهاى تملق‌آمیز نسبت به غرب و نسبت به آمریکا و اینها را تکرار میکردیم. اینها اینجورى‌اند.

در همین قضیه‌ى هسته‌اى، آن وقتى که ما با اینها همراهى کردیم و عقب‌نشینى کردیم - البته براى ما تجربه‌اى بود، اما این واقعیت است - اینها جلو آمدند؛ اینقدر جلو آمدند که من در همین حسینیه گفتم اگر بنا باشد که این روال از سوى آنها ادامه پیدا کند، من خودم وارد قضیه خواهم شد؛

و وارد قضیه شدم؛ ناچار شدیم؛ اینها کار ما نیست. عقب‌نشینى‌ها آنها را گستاخ‌تر کرد، طلبگارتر کرد.

یک روزى بود که مسئولین ما قانع بودند که اجازه بدهند ما 25 سانتریفیوژ در کشور داشته باشیم؛ آنها گفتند نمیشود! اینها قانع شدند که 5 تا سانتریفیوژ داشته باشیم؛ باز هم گفتند نمیشود! مسئولین ما قانع شدند که 3 تا سانتریفیوژ داشته باشیم؛ باز هم گفتند نمیشود!

امروز گزارش را شنیدید، یازده هزار سانتریفیوژ داریم! اگر ما آن عقب‌نشینى‌ها را، آن انعطافها را ادامه میدادیم، امروز از پیشرفت هسته‌اى که هیچ خبرى نبود، به این نشاط علمى هم که در چند سال اخیر در کشور وجود پیدا کرده - این  حرکت علمی، این جوانها، این ابتکارات، اختراعات، پیشرفتهاى گوناگون در بخشهاى مختلف - قطعاً لطمه میخورد؛ چون اولاً نسبت به هر یک از آنها ممکن بود یک بهانه‌اى بیاورند؛ ثانیاً حرکت هسته‌اى و صنعت هسته‌اى، نماد پیشرفت یک کشور است. این هم یک واقعیت دیگر است.

91/5/3

+

 صوت  سر انجام توافق ژنو به کجا می رسد ؟

 


فرض کنیم که توی انتخابات 88 تقلب شده!

    نظر

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

یکی یکی داشت دلایلش را می شمرد که چرا توی قضایای 88 قانع نشده و اعتراض و آن اوضاع را خیلی هم ناحق نمی دانسته ... 

من هم بدون این که جواب خاصی بدهم نگاهش میکردم و یاد صحبت های ظریفی افتاده بودم که میگفت :  آن دو آقا که از امام علی(ع) بهتر و لایقتر بر حکومت نبودند !

 امام علی (ع)  در آن شرایط برای حفظ اسلام و اتحاد مسلمانان از حق مسلم و قاطعشان کوتاه آمدند و سکوت کردند  و فرمودند :"به خدا سوگند! اگر ترس وقوع تفرقه میان مسلمانان و بازگشت کفر و تباهی دین نبود، رفتار ما با آن‏ها طوری دیگر بود."

 اما این دو آقا حاضر شدند برای رسیدن به چیزی که مدعی بودند حقشان است همه جامعه را به هم بریزند و آشوب به پاکنند تا جایی که اسرائیل و آمریکا شدند حامی اصلی شان و آن اتفاقاتی که همه شاهدش بودیم ... صف کشی های مردم در برابر هم و خون هایی که ریخته شد ...

بیایید اصلا چشم هایمان را روی همه ی حقایق ببندیم وکور و کر شویم و برای لحظاتی فرض کنیم که توی انتخابات تقلب شده و این دوآقا از حق مسلمشان محروم شده اند(دوتایی شان باهم قرار بوده رئیس جمهور شوند !!) آیا دامن زدن به این آشوب که می رفت به فاجعه ای تبدیل شود و اولین قربانی اش انقلاب نوپای اسلامی و ارزش های آن بود کار درست و به جایی بوده؟ 

آقایان محترم (؟) ایا شما حتی یک لحظه از وقوع تفرقه میان مسلمانان نترسیدید ؟ یا از بازگشت کفر و تباهی دین ؟ یا همه ی این ها فدای ... راستی فدای چی ؟

 

22 گناه نابخشودنی فتنه گران را از زبان امام خامنه ای (دامت عزه ) بخوانید ...

22گناه نابخشودنی