سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

آخوندها از مریخ نیامده اند!!!

وقتی قاضی شریح ها حکم میدهند ! جهاد 19

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

(شیخ عبد العزیز آل شیخ) مفتی کل عربستان و رئیس بزرگ علمای این کشور تظاهراتی که در حمایت از مردم فلسطین برگزار شده بود را غوغا و اقدامات جنجال برانگیز توصیف کرده و مدعی شده بود که این تظاهرات بیهوده است ، آل شیخ دومین روحانی عربستان نیز فتویی مبنی بر تحریم تظاهرات صادر کرده  و جالب توجه تر  (شیخ صالح الحیدان ) هست که فرموده:

شرکت در تظاهرات  مردم را از یاد خدا باز میدارد !!

 

 

خلایق را هم که هرچه لایق!

 اگر رئیس جمهور های قبلی فرصت آتش افروزی داشتند  این یکی فرصت همان را هم ندارد ، کارهای واجب تر دارد!!

 رئیس جمهور ندید بدید هم خدا نصیب گرگ بیابان نکند  !!

 


تورو خدا گریه نکن!!+جهاد21(کاش!)

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

ظهر عاشورا مقتل خونده بودم و یه گوشه ای نشسته بودم گریه می کردم که یه دفعه یه پسر 6 یا 7 ساله اومد پیشم و بهم گفت : آقا شیخ گریه نکن! بعد یه شکلات از تو جیبش درآورد و بهم تعارف کرد. من تو حال و هوای گریه بهش اعتنا نکردم و با دستم بهش اشاره کردم برو. پسرک که خیال کرده بود من شکلات دوست ندارم ، نصف کیکشو جلو صورتم گرفت و گفت : این خوبه؟!!! تو رو خدا گریه نکن!

 از وبلاگ یک نکته از هزاران

پ.ن:

اینجا غزه ؛

 کاش بزرگتر ها هم همین طور بودند... کاش !

 

 

 

 


وقتی ته ته ایمان آدم ،ته میکشد!+ جهاد29

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام ، پارسال توی سخنرانی رحیم پور ازغدی شنیدم ؛ باورم نمیشد! تا اینکه چند روز پیش خودم توی یک کتاب خوندم .

اینکه تو واقعه  کربلا یکی از یاران امام به اسم ضحاک ابن عبدلله  تا آخرین لحظه و تا آخرین نفری که از یاران امام مونده بوده می مونه  می جنگه و  کلی رشادت و دلاوری میکنه طوری که امام براش دعا میکنن! و در آخرین لحظه وقتی هیچ یاری برای امام نمونده بوده  رو میکنه به امام و میگه : آقا جان  من تلاش خودم رو کردم  اگر بیشتر بمونم نه میتونم نفعی به شما برسونم نه به خودم! حالا دیگه اگر اجازه بدین من برم که زن و بچه دارم !!  امام رو میکنن بهش میگن خب از نظر من اشکالی نداره ولی چطوری میتونی بری سپاه دشمن همه جارو محاصره کرده ! میگه نگران اونش نباشید من یک اسب تندرو توی خیمه پنهان کردم!!!از پشت خیمه ها میرم ...

 ته ته ایمانش ته کشیده بود؛  یک گاز دیگر، فقط اگر یک گاز دیگر میداد میرسید ...ولی وقتی بنزین  تمام میشود دیگر شوخی بردار نیست ... حتی یک گاز دیگر نمیتوان داد!

راستی چقدر بنزین داری؟ برای همه ی راه کافیه؟ اصلا بنزین زدی؟ اصلا راه افتادی؟

پ.ن:

دیروز سری به چت رم ادیان_اسلام _ زدم  ! یک عده عرب جمع شده بودند ،داشتند درباره ی وحدت شیعه و سنی حرف میزدند ، درباره عایشه ، درباره شیخ فلان فلان! گاهی هم به هم فحش میدادند! گاهی روی هم را میبوسیدند .  گاهی هم ... از دسیسه آمریکا برای تفرقه افکنی صحبت میکردند ...از ...

یکی از مصر آمده بود میگفت  :خداراشکر اینجا شیعه و سنی برادرانه با هم زندگی میکنند . همه با هم گفتند خدا را شکر... میگفتند :همه ی مسلمانان با هم برادرند، اما انگار مردم غزه یا مسلمان نبودند یا خواهر بودند!!نه بوی جنگی می امد نه خبری از غزه بود . بوی صلح و صفا می آمد کم مانده بود از خوشحالی نقل و نبات پخش کنند همه چیز درست بود ...!  هیچ چیز کم نبود .انگار نه انگار که ... آدم میخواست منفجر شود.  این طور وقت ها به ایرانی شیعه بودنم به اینکه کسانی مثل امام خمینی و اقای خامنه ای و سید حسن  را داریم افتخار میکنم .از این تحصن ها هرچند در ظاهر  بی نتیجه  احساس افتخار میکنم ، حداقل آدم احساس سیب زمینی بودن نمیکند!!(الان حس:من آنم که رستم بود پهلوان بهم دست داده بدجور!)

 

شماره حساب کمک به مردم غزه:99999 بانک ملی مرکزی .

* این دو خطی هم که انگلیسی نوشتم اگر درست هست که خب دو ترم کلاس زبان رفته ام دیگر ... اگر هم غلط میبینید مشکل از شماست من درست نوشته ام ناسلامتی دو ترم کلاس زبان رفته ام!! ؛ به قول شاعر : اگر لبخند زدی بر خط زشتم برو عینک بزن خوشکل نوشتم !!(نقل به مضمون )

 

 

 


خیبر خیبر یا صهیون ،جیش محمد قادمون !

    نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

.

.

. بای ذنب قتلت...؟

 

 

 

 

پ.ن :

یاد اون سخنرانی معروف سید حسن افتادم که میگفت :

امریکیون لا یعرفون ماذا یعنی لبیک یا حسین ....

مشکلی نیست بهشون نشون میدیم لبیک یا حسین یعنی چه... همون طور که تو جنگ هشت ساله نشون دادیم ...

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد 

                                   ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد!

خلاصه حواستون باشه تحمل هم حدی داره بترسید از روزی که این بمب بترکه ....