سفارش تبلیغ
صبا

فرض کنیم که توی انتخابات 88 تقلب شده!

شنبه 92/10/14 10:28 عصر| | نظر

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

یکی یکی داشت دلایلش را می شمرد که چرا توی قضایای 88 قانع نشده و اعتراض و آن اوضاع را خیلی هم ناحق نمی دانسته ... 

من هم بدون این که جواب خاصی بدهم نگاهش میکردم و یاد صحبت های ظریفی افتاده بودم که میگفت :  آن دو آقا که از امام علی(ع) بهتر و لایقتر بر حکومت نبودند !

 امام علی (ع)  در آن شرایط برای حفظ اسلام و اتحاد مسلمانان از حق مسلم و قاطعشان کوتاه آمدند و سکوت کردند  و فرمودند :"به خدا سوگند! اگر ترس وقوع تفرقه میان مسلمانان و بازگشت کفر و تباهی دین نبود، رفتار ما با آن‏ها طوری دیگر بود."

 اما این دو آقا حاضر شدند برای رسیدن به چیزی که مدعی بودند حقشان است همه جامعه را به هم بریزند و آشوب به پاکنند تا جایی که اسرائیل و آمریکا شدند حامی اصلی شان و آن اتفاقاتی که همه شاهدش بودیم ... صف کشی های مردم در برابر هم و خون هایی که ریخته شد ...

بیایید اصلا چشم هایمان را روی همه ی حقایق ببندیم وکور و کر شویم و برای لحظاتی فرض کنیم که توی انتخابات تقلب شده و این دوآقا از حق مسلمشان محروم شده اند(دوتایی شان باهم قرار بوده رئیس جمهور شوند !!) آیا دامن زدن به این آشوب که می رفت به فاجعه ای تبدیل شود و اولین قربانی اش انقلاب نوپای اسلامی و ارزش های آن بود کار درست و به جایی بوده؟ 

آقایان محترم (؟) ایا شما حتی یک لحظه از وقوع تفرقه میان مسلمانان نترسیدید ؟ یا از بازگشت کفر و تباهی دین ؟ یا همه ی این ها فدای ... راستی فدای چی ؟

 

22 گناه نابخشودنی فتنه گران را از زبان امام خامنه ای (دامت عزه ) بخوانید ...

22گناه نابخشودنی


 


پیوند‌ها