سفارش تبلیغ
صبا

آخوندها از مریخ نیامده اند!!!

فرض کنیم که توی انتخابات 88 تقلب شده!

    نظر

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

یکی یکی داشت دلایلش را می شمرد که چرا توی قضایای 88 قانع نشده و اعتراض و آن اوضاع را خیلی هم ناحق نمی دانسته ... 

من هم بدون این که جواب خاصی بدهم نگاهش میکردم و یاد صحبت های ظریفی افتاده بودم که میگفت :  آن دو آقا که از امام علی(ع) بهتر و لایقتر بر حکومت نبودند !

 امام علی (ع)  در آن شرایط برای حفظ اسلام و اتحاد مسلمانان از حق مسلم و قاطعشان کوتاه آمدند و سکوت کردند  و فرمودند :"به خدا سوگند! اگر ترس وقوع تفرقه میان مسلمانان و بازگشت کفر و تباهی دین نبود، رفتار ما با آن‏ها طوری دیگر بود."

 اما این دو آقا حاضر شدند برای رسیدن به چیزی که مدعی بودند حقشان است همه جامعه را به هم بریزند و آشوب به پاکنند تا جایی که اسرائیل و آمریکا شدند حامی اصلی شان و آن اتفاقاتی که همه شاهدش بودیم ... صف کشی های مردم در برابر هم و خون هایی که ریخته شد ...

بیایید اصلا چشم هایمان را روی همه ی حقایق ببندیم وکور و کر شویم و برای لحظاتی فرض کنیم که توی انتخابات تقلب شده و این دوآقا از حق مسلمشان محروم شده اند(دوتایی شان باهم قرار بوده رئیس جمهور شوند !!) آیا دامن زدن به این آشوب که می رفت به فاجعه ای تبدیل شود و اولین قربانی اش انقلاب نوپای اسلامی و ارزش های آن بود کار درست و به جایی بوده؟ 

آقایان محترم (؟) ایا شما حتی یک لحظه از وقوع تفرقه میان مسلمانان نترسیدید ؟ یا از بازگشت کفر و تباهی دین ؟ یا همه ی این ها فدای ... راستی فدای چی ؟

 

22 گناه نابخشودنی فتنه گران را از زبان امام خامنه ای (دامت عزه ) بخوانید ...

22گناه نابخشودنی